ADRA hľadá dobrovoľníkov pre spoluprácu doma i v zahraničí

| 09. 04. 2014 |

«Späť

ADRA hľadá dobrovoľníkov pre spoluprácu doma i v zahraničí

Organizácia ADRA o.z. hľadá zapálených, tvorivých a akčných mladých ľudí vo veku 18 až 35 rokov, ktorí majú chuť 1 krát za mesiac sa so svojimi talentami a voľným časom podeliť s deťmi z krízového centra v Petržalke.

Máš vzťah k deťom? vieš ich zaujať? Nie si ten, čo sa v skupine vezie, ale ten, čo je aktívny, tvorivý a vedie kolektív? Napĺňa ťa pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú? Chceš sa niečo naučiť o práci s deťmi a pritom získať nových priateľov? Ak si na všetky otázky odpovedal kladne, potom ťa práca dobrovoľníka prostredníctvom organizácie ADRA bude napĺňať.

Tím dobrovoľníkov navštevuje 1 krát do mesiaca deti v krízovom centre v Petržalke (vo veku 3 až 14 rokov), aby s nimi trávili sobotné alebo nedeľné dopoludnie hrami, rozhovormi, ale aj rôznymi tvorivými aktivitami, podporujúcimi a rozvíjajúcimi talenty a zručnosti detí.

Ak ťa táto ponuka zaujala, prosím kontaktuj nás buď na tel. čísle: 0948 353 835, alebo prostredníctvom e-mailu: julia.aguado@adra.sk, kontaktná osoba: Júlia Aguado.

Podmienkou nástupu do programu je osobný pohovor a vstupné školenie (cca 4 hodiny), ktoré sa bude konať 26. apríla, program má 1/2 ročné trvanie. Bližšie informácie sa dozvieš pri osobnom stretnutí.

ADRA zároveň hľadá dobrovoľníkov pre spoluprácu v zahraničí. Prečítajte si článok „HĽADÁME DOBROVOĽNÍKOV DO ZAHRANIČIA" (klik sem).

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2024, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk