Biblický týždeň 2013 - záznam na CD je už k dispozícii.

| 06. 10. 2013 |

«Späť

Biblický týždeň 2013 - máme pre vás dobrú správu a síce, že už je k dispozícii zvukový záznam na CD (mp3) + na CD nájdete aj v elektronickej forme aj BITY - písaný záznam z prednášok a fotografie z Biblického týždňa.

Objednať si tento zvukový záznam môžete priamo cez Štúdio Nádej (studionadej@casd.sk), alebo cez predaj literatúry v našom zbore.

Kto si chce cez internet pozrieť alebo stiahnuť celé prednášky s video záznamom, môže tak urobiť tu, na stránkach internetovej televízie HOPE TV.

O vzťahoch sa dnes hovorí takmer všade. Život nás učí, že je veľmi neobvyklé, ak niekto neustále prežíva stabilné a zmysluplné vzťahy a práve preto po fungujúcich vzťahoch túžime všetci. Zvlášť to platí o vzťahoch v rodine. A práve o úskaliach ale i nových rozhodnutiach budovať krásne vzťahy je táto séria prednášok. Aj keď by sa niekomu mohlo zdať, že o vzťahoch už hádam vie všetko, systematické štúdium relevantných pohľadov na budovanie stabilných vzťahov ponúklo mimoriadne účinné a efektívne zhrnutie celej problematiky vo svetle Biblie. 

PhD. Elias Brasil de Souza sa narodil adventistickej rodine v Brazílii. V roku 1990 nastúpil do kazateľskej práce na juhu tejto krajiny. Po 5 rokoch dostal ponuku pracovať ako profesor teológie v Severovýchodnom brazílskom seminári (1995). V rokoch 1999 až 2005 študoval na Andrews University. Doktorandské štúdium ukončil dizertačnou prácou. Po návrate do Brazílie opäť pôsobil na Severovýchodnom brazílskom seminári. Od roku 2012 pracuje ako zástupca riaditeľa Biblického bádateľského inštitútu. Doktor de Souza rád diskutuje s členmi cirkvi o doktrinálnych i praktických otázkach a motivuje ľudí, aby lepšie rozumeli Biblii. S manželkou Magelou majú dvoch synov.

Biblický týždeň 2013 - záznam na CD je už k dispozícii

Biblický týždeň 2013 - záznam na CD je už k dispozícii

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2023, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk