Máte radi blues, jazz, pop, gospel či folk? Pozývame Vás na koncert Zuzany Suchánkovej

| 11. 04. 2013 |

«Späť

Máte radi blues, jazz, pop, gospel či folk? Pozývame Vás na koncert Zuzany Suchánkovej

 

Srdečne Vás pozývame na:

koncert Zuzany Suchánkovej, ktorý sa uskutoční 27.apríla 2013 o 16.00
v zborovom dome Cirkvi Adventistov siedmeho Dňa v Bratislave, na Cablkovej ulici č. 3.

 

koncert Zuzana Suchankova

Zuzana Suchánková je profesionálna speváčka, gitaristka, autorka piesní, textov a pedagogička, ktorá patrí k absolútnej špičke na slovenskej hudobnej scéne. Svojim poslucháčom a fanúšikom ponúka kvalitnú, energickú, emotívnu, úprimnú a nefalšovanú muziku určenú najmä pre vnímavé publikum.

V jej repertoári nájdete prvky z blues, jazz, pop, gospel, folk, dokonca posledne i world music / ethno. Vždy sa vyhýbala nálepkám a odmieta sa stať štýlovou puristkou či snobom. Práve ochota a túžba spievať to, čo vyhovuje jej srdcu a schopnosť sofistikovanej a zároveň zemitej interpretácie skladieb dáva Zuzane jej štýlovú výlučnosť. Spieva slovensky a anglicky.

Zuzana Suchánková bola v decembri 2010 nominovaná so svojim najnovším albumom Blúzy & Songy v USA priamo v Memphise organizáciou SLOVAKBLUES členom The Blues Foundation medzi najlepšie bluesové albumy vlastnej produkcie na svete za rok 2010. Výberom zástupcami amerických hudobníkov, médií a tlače ďalej postúpila do druhého kola medzi 22 najlepších. Toto je považované za mimoriadny úspech aj v rámci celej Európy, nakoľko medzi postupujúcimi boli už len dvaja Európania. Koncom roka 2010 získala Výročnú cenu Slovenskej bluesovej spoločnosti Bluesman roka.

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2023, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk