Pozvanie na benefičný koncert na pomoc pre ľudí bez domova

| 29. 11. 2013 |

«Späť

Pozvanie na benefičný koncert na pomoc pre ľudí bez domova

Srdečne vás pozývame na Vianočný benefičný koncert, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 19.12.2013 o 19.00 hod. v Mestskom divadle P.O. Hviezdoslava.

Koncert organizuje KVM (Kresťania v Meste) v spolupráci s hlavným mestom SR Bratislavou, pod záštitou primátora Milana Ftáčnika. Na koncerte vystúpi šansonierka Alena Čermáková v hudobno-poetickom pásme „Keď máš kam ísť", v gitarovom sprievode skladateľa a aranžéra Ivana Čermáka, obohatenom o hudbu renesančných dobových nástrojov formácie Cornamusica. Pôvodné slovenské piesne budú sprevádzané slovom a čítaním žalmov, ktoré prebásnil slovenský básnik Milan Rúfus.

Tento koncert je okrem nášho spoločného výročného podujatia, aj vyjadrením spolupráce kresťanov v rôznych oblastiach svojho pôsobenia. Spája myšlienku benefície na pomoc ľuďom bez domova, za účasti kresťanských umelcov a podpory kresťanských médií; zapája ľudí z biznis sféry formou partnerstva, ponúka priestor pre vzájomné spoločenstvo a zároveň vytvára príležitosť byť svetlom a soľou v našom hlavnom meste.

Výťažok zo vstupného bude použitý na pomoc ľuďom bez domova v Bratislave.

benefičný koncert na pomoc ľudí bez domova

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2024, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk