Pozvanie nie len pre Generáciu 50+

| 07. 01. 2015 |

«Späť

Pozvanie nie len pre Generáciu 50+

Po uplynutí 14tich rokov sme si zvykli na to, že žijeme v novom, treťom tisícročí po Kristovi a očakávanie zvláštnej udalosti v dejinách ľudstva vyprchalo. Nielen mladí ľudia počítajú s tým, že je pred nimi ešte dostatok času na uskutočnenie ich osobných plánov, vrátane úsilia na zlepšenie situácie vo svete. Nemali by sme však zabúdať, že každý deň nášho života je veľkou Božou milosťou, bez ohľadu na náš vek.

V priebehu roka 2015 máme opäť možnosť stretávať sa a pripomínať si, ako nás Pán Boh viedol a akými zasľúbeniami potešuje našu budúcnosť. Naše stretnutia sú síce určené pre vekovú kategóriu 50 +, no netrváme na tejto hranici. Môžete prísť so svojimi priateľmi aj vy, mladší. Pokiaľ túžite po spoločenstve, nebudete sklamaní.

Opäť sme naplánovali tri stretnutia, ktoré sme tento krát obohatili o zahraničnú návštevu. Veríme, že si máte z čoho vybrať. Môžete sa tešiť na známe i nové tváre. Pokiaľ ste si už z našej ponuky vybrali, prihláste sa čo najskôr. Všetkým záujemcom radi poskytneme podrobné informácie.

Ponuka Generácie 50 PLUS v roku 2015


1. Môžeme sa vyhriať v termálnej vode na Podhájskej. Termín 24. - 31. máj 2015. V kúpeľoch sa začína letná sezóna a uvíta nás oddýchnutí personál. Od nášho penziónu dôjdete do areálu za 15 - 20 minút. Stravu si účastníci zabezpečujú sami. Večerné chvíle prežijeme spoločne. Orientačná cena: ubytovanie v penzióne 7 €/ noc, celodenný vstup do kúpeľov 5,40€ / ZŤP 4,70€.

2. Pokračujeme pobytom na Morave v Beskydách . Termín 21. - 28. jún 2015, horský hotel Súkenická. Jún je skvelým mesiacom pre výlety na hory. Pre mnohých stačí využiť lesné cestičky v okolí hotela a vychutnať si nádherný výhľad na krajinu. Na horskom sedle sa chceme stíšiť a vnímať dielo Stvoriteľa. Celý hotel budeme mať k dispozícii. Súčasťou pobytu sú aj ďalšie aktivity ako ranné cvičenie, návštevy vodného areálu v blízkom hoteli Horal. Tradíciou sa stala návšteva hudobnej skupiny Ženáči. Ubytovanie a plná penzia na 7 nocí 2870 Kč.

3. Kúpele Podebrady. Termín 7. - 12. september 2015. Pobyt je zaistený v hlavnej kúpeľnej sezóne. Naše hoteli Libuše a Libenský sú vedľa Centrálnych kúpeľov, kde máme zaistené procedúry. Ďalšie procedúry je možné dokúpiť si. Vzhľadom na individuálne plány procedúr sa očakáva samostatnosť v dochádzaní. Večeri budeme spoločne tráviť v priestoroch miestneho zboru, kde prežijeme aj spoločnú sobotu. Ubytovanie v hoteli, plná penzia, 1 procedúra denne na 5 nocí 3250 Kč.

Podrobné informácie dostanú účastníci písomne v dostatočnom časovom predstihu.
Prihlášky a bližšie informácie poskytneme na kontakte Miroslav Starý stary.misa@seznam.cz

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2023, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk