Pozvánka na seminár: Svetom Bibile!

| 24. 09. 2010 |

«Späť

Pozvánka na seminár: Svetom Bibile!

Radi by sme sa chceli v našom zbore pridať k programu Svetom Biblie, ktorý v súčasnosti používajú a študujú ľudia po celom svete. Ide o zaujímavú a interaktívnu formu štúdia vzácnej knihy, ktorou je Biblia.

Táto kniha nie je len vzácnou historickou knihou, ktorej obsah presne potvrdzujú aj historické dokumenty, či archeologické vykopávky, ale táto kniha hovorí o proroctvách a predpovedá udalosti aj súčasnej doby.

Chcete sa aj vy pridať? Chcete poznať a objaviť posolstvo Biblie? Pozývame každého z vás, aby ste sa zapojili a pridali k štúdiu tejto knihy. O presných informáciách o miestach a čase štúdijných stretnutí vás budeme informovať.

V tejto súvislosti by sme vás radi pozvali na seminár, ktorý predstavuje a učí, ako správne používať materiály programu Svetom Biblie.

Seminár bude od 12.11. do 14.11. 2010 v Čechách v meste Třinec - v kultúrnom dome TRISIA. Hosťom bude podpredseda generálnej konferencie CASD Mike Ryan a sponzor tohto projektu MC Neilus. Program sa začína v piatok večer o 19.00 a končí v nedeľu na obed.

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2023, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk