Speváčka Rachel Hyman vystúpi v Bratislave

| 01. 02. 2012 |

«Späť

Rachel HymanMezzosopranistka Rachel Hyman, vystúpi 12. marca 2012 v našej modlitebni na Cablkovej ulici v Bratislave a počas týždňa zavíta aj do iných slovenských miest. Na svojom európskom turné predstaví poslucháčom tradičnú i modernú izraelskú hudbu.

Rachel Hyman, ktorá spieva od svojich jedenástich rokov, čerpá inšpiráciu z tradičnej i modernej izraelskej hudby. Svojim CD „Hebrew Psalms of Light" (Hebrejské žalmy svetla) oslovila široké spektrum poslucháčov - od ortodoxných židov, až po kresťanov či ľudí, ktorí sa duchovnou hudbou zvyčajne nezaoberajú. Výnimočné podanie plné emócií a vášne znásobuje duchaplnú kvalitu hebrejskej hudby.

Počas uplynulých 150 koncertov navštívila mnoho miest v Spojených štátoch amerických, Nemecku, Švajčiarsku, krajinách Škandinávie či Rusku, alebo na Ukrajine. Pred vydaním svojho nového albumu sa rozhodla navštíviť aj Slovensko. Svojou hudbou by rada oslávila Stvoriteľa 12. marca o 18:30 v modlitebni Cirkvi adventistov siedmeho dňa v Bratislave, 13. marca v Košiciach, 14. marca v Banskej Bystrici, 15. marca v Martine a 16. - 17. marca v Trenčíne.

Plagat Rachel Hyman

You need to upgrade your Macromedia Flash Player! Get Macromedia Flash.

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2023, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk