THE HOPE GOSPEL SINGERS and BAND - benefičný koncert: Pomôžme pomáhať!

| 19. 11. 2013 |

«Späť

THE HOPE GOSPEL SINGERS and BAND - benefičný koncert: Pomôžme pomáhať!

Srdečne vás pozývame na benefičný koncert skvelej skupiny THE HOPE GOSPEL SINGERS and BAND, ktorý sa uskutoční v sobotu 23.11.2013 o 18.00 na Cablkovej 3 v budove CASD (pri Baumaxe na Rožňavskej ulici).

Výťažok zbierky benefičného koncertu, ktorý je pod vedením humanitárnej organizácie ADRA bude venovaný na pomoc postihnutým katastrófou na Filipínach. Po koncerte bude pre všetkých pripravené spoločné občerstvenie.

The Hope Gospel Singers Bratislava

Kto je to THE HOPE GOSPEL SINGERS and BAND (THGSaB)

Svoj vznik datujú od roku 1999. Vystriedalo sa v ňom niekoľko generácii spevákov a inštrumentalistov (Peter Preložník, Stano Počaji, Juraj Gergely, Tibor Borský, Ikena Omeje, Ľuboš Šramek, Štefan Bugala, Juraj Gregorík, Reik Rothenstein, Martin Ďurdina, Michal Motýľ, Michal Ragáč, Jakub Hittrich), ktorí sa podpísali pod desiatky koncertov a zanechali nezameniteľný zvuk i pocit! Súčasných 16 spevákov sprevádza kvarteto: Ľubo Šramo, Vilo Šandor, Adam Hudec a Stano Počaji.

The Hope Gospel Singers and Band spolupracoval s radom ďalších renomovaných umelcov: s Vašom Patejdlom, Zuzanou Suchánkovou (album „Spiritual Way"), s výraznou osobnosťou slovenského džezu Petrom Lipom, Pavlom Bodnárom, Sisou Sklovskou, Katarínou Hasprovou, Jánom Slezákom, Petrom Adamovom, Ľudmilou Trenklerovou, Ottom Kollmannom, Marianom Kachútom, Máriou Čírovou a inými.

Spievajú: Hilda Gulyásová, Kristína Buchtová, Zuzana Gedaiová, Janka Melišková, Soňa Jančíková, Lucia Hazlingerová, Lucia Korenková, Kristína Smetanová, Gabriella Kopas, Mária Hakalová, Ján Pallo, Tomáš Sýkora, Peter Jaseňák, Peter Minarčik, Tomáš Novotný, Milan Uhrín.

tešíme sa na spoločné stretnutie s Vami a na krásny hudobný zážitok

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2023, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk